AND INVESTMENT Sp. z o.o. działa na rynku budowlanym od 2007r.

Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno – techniczną, oraz posiada wyposażenie pozwalające na efektywne i sprawne realizowanie powierzanych zadań. Firma sprawuje zastępstwo inwestycyjne dla zadań inwestycyjnych z zakresu budownictwa kubaturowego i infrastruktury technicznej.

Przez cały okres swojej działalności nabyliśmy doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi inwestycji na każdym z jej etapów, od projektowania do użytkowania.

Nasze doświadczenie we wszystkich branżach budownictwa, zaangażowanie i elastyczność zaowocowały referencjami, z które dokumentują nasze osiągnięcia. Realizujemy inwestycje finansowane ze środków unijnych, zadania realizowane w ramach przetargów publicznych, oraz  inwestycje prywatnych przedsiębiorców.

Nasz Zespół

Dysponujemy zespołem doświadczonych zawodowo pracowników we wszystkich branżach nadzoru  i wykonawstwa posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia budowlane.

Dla zaufania klientów i inwestorów firma jest ubezpieczona w zakresie prowadzonej działalności na kwotę  3.000.000,- zł.

Zakres naszych usług obejmuje

– organizacja i prowadzenie przetargów publicznych
– nadzory inwestorskie
– inwestorstwo zastępcze
– realizację  robót budowlanych i instalacyjnych
– projektowanie we wszystkich branżach
– doradztwo inwestycyjne i budowlane